ukru +380 (44) 585 31 88 amberlifeukraine@gmail.com

Вакцинація

Компанія Amber Life (Фінляндія) в особі українського офісу спільно з Medical ClinicFinland OY (Фінляндія) з 2016 року пропонують нову послугу для жителів України – вакцинація дітей і дорослих в клініці Aava Lääkärikeskus Хельсінкі (Фінляндія). Програма вакцинації була запущена нашою компанією в 2015 році. За цей час програма себе виправдала і успішно працює для наших пацієнтів.

Компанія Amber Life (Фінляндія) є акціонером компанії Medical Clinic FinlandOY (Клініка Фінляндія) – міжнародний відділ найбільшого Фінської медичного центру Aava Lääkärikeskus Oy (Аава Лякярікескус), обслуговуючий іноземних пацієнтів з усього світу. Поточну діяльність центру здійснюють понад 450 докторів з великим медичним досвідом і тривалою практикою. Клініка використовує новітні технології в галузі медицини, якісні медикаменти та високотехнологічне діагностичне та операційне обладнання. Для своїх пацієнтів компанія надає можливості від консервативного до оперативного лікування по більш ніж 40 спеціалізаціями. Крім послуг пов’язаних з вакцинацією, пацієнтам також доступні такі послуги, як діагностика, лікування та госпіталізація.

Надання медичної допомоги для дітей проходить в нових комфортабельних, обладнаних за останнім словом техніки педіатричних центрах, які прагнуть відійти від сформованого образу типової поліклініки, саме тому для дитини похід в педіатричний центр Aava Pikkujätti (Аава Пікуятті) перетворюється в захоплюючу подорож.

Програма вакцинації це:

  • індивідуальні консультації фахівців перед вакцинацією;
  • розробка індивідуального календаря вакцинації для кожної дитини;
  • вакцинація здійснюється високоякісними вакцинами світових лідерів-виробників, всі вакцини відповідають європейським вимогам, згідно GMP сертифікації.

Вакцинація в клініці Aava проводиться по буднях о першій половині дня. На процедуру необхідно приїхати за 15 хвилин до призначеного часу. Перед проведенням вакцинації здійснюється огляд пацієнта черговим лікарем або медсестрою. На місці також може бути присутній перекладач (представник нашої компанії). Після отримання щеплення пацієнт повинен перебувати під наглядом медичного персоналу в приміщенні клініки протягом 20 хвилин.

Для запису на вакцинацію необхідно заздалегідь надіслати на електронну адресу amberlifeukraine@gmail.com документи пацієнта. Для дорослих – копію паспорта, для дітей – копію свідоцтва про народження і прищепного сертифікату.

Поєднати поїздку на вакцинацію можливо з відвідуванням інших фінських лікарів-фахівців, check-up програмами та іншими медичними послугами.

Переваги роботи з компанією Amber Life

  • Компанія має величезний досвід роботи з провідними клініками Фінляндії.
  • Компанія формує комплексні пропозиції в разі наявності у пацієнта декількох медичних проблем.
  • Організація заочних консультацій з фахівцями.
  • Допомога в підготовці всіх необхідних медичних та інших документів.
  • Візова підтримка
  • Оплата медичних послуг здійснюється безпосередньо в клініці.
  • Співробітники Amber Life знаходяться на цілодобовому телефонному зв’язку з пацієнтами та готові проконсультувати і надати необхідну допомогу.

За більш детальною інформацією, вартістю послуг і вакцин звертайтесь за телефоном +38 044 585-31-88 або написавши листа на адресу: amberlifeukraine@gmail.com