ukru +380 (44) 585 31 88 amberlifeukraine@gmail.com

Педіатрія

Фінська педіатрія – одна з кращих в світі. Країна тисячі озер, що входить в двадцятку найрозвиненіших країн світу, брала участь в дослідженні, що вивчає стан дітей в суспільстві, яке проводила Організація Об’єднаних Націй і за його результатами виявилася в числі лідерів. Разом з тим Фінляндія входить в топ-десять кращих країн для матерів і дітей (за даними рейтингу всесвітньої організації Save The Children).

Педіатричні клініки Фінляндії пропонують повний спектр лікувально-діагностичних послуг для дітей України і жителів СНД. Лікування дітей у Фінляндії проводиться не тільки професійно, а й з величезною відповідальністю. Першокласні фінські фахівці при наданні необхідної лікарської допомоги своєму маленькому пацієнтові діють відповідно до його індивідуальних особливостей.

Лікування дітей у Фінляндії передбачає застосування найсучаснішого медичного обладнання та використання високоефективних педіатричних методик. Фінські педіатри є неперевершеними фахівцями в області дитячої ендокринології, зокрема – в сфері лікування цукрового діабету. Вони ефективно лікують дитячі серцево-судинні патології та ревматизм, хвороби нирок і алергію.

Маленькі пацієнти під час перебування в клініці оточені увагою і турботою з боку медичного персоналу. Протягом всього періоду госпіталізації батьки можуть перебувати поруч з дитиною в затишній палаті, обладнаної за останнім словом техніки.

Педіатричне лікування в Фінляндії, в клініках, з якими співпрацює компанія AMBER LIFE – це високоточна діагностика, комплексний підхід до лікування з урахуванням індивідуальних особливостей організму дитини, а також комфорт і безпека маленького пацієнта. Ми допоможемо знайти оптимальне рішення для вашої родини!

За більш детальною інформацією, вартістю послуг звертайтесь за телефоном +38 044 585-31-88 або написавши листа на адресу: amberlifeukraine@gmail.com