ukru +380 (44) 585 31 88 amberlifeukraine@gmail.com

Клініки

Фінляндія відома як країна, що славиться своїм кришталево чистим повітрям, величезною кількістю озер і лісів та екологічною їжею, а самі жителі цієї країни випромінюють здоров’я і славляться своїм прагненням до спортивного способу життя.

Між компанією AMBER LIFE і провідними клініками Фінляндії існують тривалі партнерські угоди. На базі цього партнерського співробітництва був створений альянс Leading Clinics and Hospitals of Finland, зареєстрована марка компанії AMBER LIFE. В цей альянс входять тільки найкращі клініки Фінляндії, ретельно відібрані нашою компанією.

Клініки AMBER LIFE:

Онкологічна клініка Docrates  

Онкологічна клініка Дократес – це міжнародний центр діагностики, лікування і подальшого спостереження онкологічних захворювань. Клініка має в своєму арсеналі все необхідне обладнання для постановки діагнозу: МРТ, КТ, УЗД, ОФЕКТ, ПЕТ-КТ. У лікуванні використовуються всі методи: променева терапія (IMRT, IGRT, RapidArc, HDR), медикаментозне лікування, хірургічне лікування.

Педіатричний центр  Pikkujätti 

«Пікку Ятти» (Pikkujätti) – найбільший приватний медичний центр в Фінляндії, який надає медичні послуги для дітей і підлітків в Південній Фінляндії в усіх напрямках медицини.

Багатофункціональний центр HYKSin 

HYKSin (Центральна Університетська Лікарня Гельсінкі) – це одна з кращих і передових клінік світу. HYKSin надає найскладніші послуги медичного характеру на найвищому рівні, а так само є міжнародним центром навчання і спеціалізації лікарів в області нейро- і роботизованою хірургії.

Медичний центр Aava

Центр пропонує широкий спектр спеціалізованих і професійних медичних послуг в Гельсінкі, Еспоо, Вантаа, Керава, Ярвенпяя, Туусула, Хювінкяа, Турку і Тампере, що робить його одним з найбільших приватних медичних центрів в Фінляндіі. В медичний холдинг «Аава» входять також і дочірні компанії: реабілітаційний центр для людей похилого віку, педіатрична клініка «Пікк Ятті» (Pikkujätti) і ортопедична клініка Orto-lääkärit.

Ортопедична клініка COXA

COXA – це найбільша клініка з ендопротезування суглобів в Скандинавських країнах. Клініка розпочала свою роботу в 2002 році і є спеціалізованою лікарнею в ендопротезуванні.

Клініка Хелена

Клініка пластичної хірургії «Хелена» відноситься до числа провідних медичних установ Фінляндії в області жіночого здоров’я. У клініці проводяться всі види хірургічного лікування молочної залози, гінекологічних захворювань, естетичної корекції лиця і тілa, реконструктивні операції. Основна спеціалізація клініки – сучасні методи лікування раку молочної залози і відновлення після мастектомії. Особливість цієї клініки в тому, що весь персонал клініки – це жінки.

Стоматологічна клініка Medident

Стоматологічна клініка Medident працює на найвищому рівні в стоматології більше 30 років. Будучи піонерами естетичної стоматології в Фінляндії, клініка має величезний досвід в реконструктивній стоматології та стоматологічній імплантології.

Ортопедична клініка ORTON

«Ортон» – це провідна ортопедична клініка Фінляндії, заснована в 1940 році. У клініці проводиться оперативне і консервативне лікування ортопедичних захворювань будь-якого ступеня складності. Фахівці «Ортон» мають високий рівень компетенції в області ортопедії і вже більше 75 років допомагають пацієнтам відновити здоров’я, працездатність і дають можливість вести активний спосіб життя.

Кардіоклініка Тампере

Кардіоклініка Тампере при Університетській лікарні в місті Тампере – один з найбільших і оснащених кардіостаціонаров Фінляндії. Вважається одним з кращих спеціалізованих кардіологічних центрів Європи, де використовуються новітні технології, діагностичні та лікувальні втручання.