ukru +380 (44) 585 31 88 amberlifeukraine@gmail.com

Діагностика

Якщо Ви ділова людина і цінуєте свій час, а головне – здоров’я і ​​Вам зовсім ніколи хворіти – всього за 3 дні Ви можете пройти повний курс обстеження у фінських лікарів. Програма «3 дня свого здоров’я» включає консультації фахівців, необхідний мінімум лабораторних тестів, функціональних і інструментальних методів досліджень і дає можливість в найкоротші терміни отримати кваліфіковану оцінку загального стану Вашого здоров’я. Вам нададуть не тільки висновок лікаря, але і впевненість в завтрашньому дні, адже багато проблем зі здоров’ям при нашому темпі життя починаються непомітно і часто захоплює зненацька несподіваним діагнозом, який може змінити Ваші плани на майбутнє.

ЗА ЗДОРОВ’ЯМ – У ФІНЛЯНДІЮ

БУТИ ЗДОРОВИМ ОЗНАЧАЄ ЩОСЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ВІДСУТНІСТЬ ХВОРОБ.

Профілактика здоров’я має щось спільне з турботою про фінансове благополуччя: тільки на підставі достовірної інформації можуть бути прийняті правильні рішення. Тому важлива максимальна ясність. Наші діагностичні програми базуються на сучасній медичній діагностичній техніці і детальному аналізі результатів. Обстеження проводяться в затишній обстановці при компетентному індивідуальному обслуговуванні. Завдяки використанню тільки неінвазивних методів обстеження, Ви отримаєте максимально можливий обсяг інформації про актуальний стан Вашого здоров’я. Повну картину стану Вашого здоров’я Ви отримаєте протягом одного або двох днів в залежності від діагностичного спектру. ВАШ ЧАС КОШТУЄ ДОРОГО! Тому всі профілактичні обстеження чітко організовані в одному місці, немає марної трати часу – злагодженість всього процесу обстеження є частиною концепції клініки.

Так може виглядати день Вашого обстеження (т.зв. Check-Up) в зонах загального користування:

8:00 Надходження до клініки і оформлення необхідних документів

8:15 Бесіда з лікарем і прийняття остаточного рішення про програму обстежень

8:45 Терапевтичний огляд і аналіз крові

9:15 Магнітно-резонансна томографія. Магнітно-резонансна ангіографія

10:30 Ланч

11:00 Електрокардіографія

11:15 Плетизмографія: дослідження механіки і газообміну функції легень

11:30 Ергометри, спіроергометрія.

12:00 Ультразвукове дослідження судин, щитовидної залози, серця, органів черевної порожнини

12:30 Вимірювання внутрішньоочного тиску

13:00 Індивідуальні обстеження (за показаннями)

14:00 Обговорення результатів обстежень з лікарем, складання рекомендацій і прогнозів.

Ви довіряєте нам найцінніше – своє здоров’я. І наша мета – зробити все можливе, щоб Ви отримали найбільш ефективне, швидке і звичайно найсучасніше лікування в кращій клініці Фінляндії. Для досягнення цієї мети ми працюємо тільки з висококваліфікованими фахівцями найнадійніших і перевірених клінік України та Фінляндії. Ви отримуєте консультацію медичного фахівця в Україні, який обговорює Вашу проблему з лікарем спеціалізованого центру в Фінляндії і представляє Вам всі можливі варіанти лікування. Це прискорить і полегшить прийняття Вами рішення про необхідність поїздки і виборі оптимального виду діагностики та лікування.

Ми дякуємо Вам за надану довіру і будемо раді Вам допомогти.

За більш детальною інформацією, вартістю послуг звертайтесь за телефоном +38 044 585-31-88 або написавши листа на адресу: amberlifeukraine@gmail.com